Benjamínci – Dráčci, Lvíčata, Stonožky

O nás

Benjamínci se v tomto školním roce 2023/2024 schází každé úterý od 16:00 do 17:30 hodin.
Jsou oddílem pro holky a kluky od 5 do 7 let. Mimořádně k nám tento školní rok chodí i někteří druháci, kteří již spadají do skautské věkové kategorie světlušek (dívky) a vlčata (kluci).
Na schůzkách se nejen baví a hrají si, ale také se učí novým znalostem a dovednostem, které jsou samozřejmě přizpůsobeny adekvátně jejich věku. Věnujeme se hraní týmových her, rozvíjení kreativity a zaměřujeme se i na individuální rozvoj dovedností.

Lvíčata – 2. třída – 10 dětí

Stonožky – 1. třída – 13 dětí

Dráčci – předškoláci a školčata – 10 dětí

Co jsme dělali

Schůzka ve znamení Velikonoc

Dnes se uskutečnila schůzka, na které se děti věnovaly tématu Velikonoc. Prověřovaly své znalosti o tradicích tohoto svátku a následně se pustily do výroby různých

Schůzka 16.1.2024

Na schůzce se parta nejmladších Dráčků ponořila do světa pohádek. Děti se snažily porozumět věčnému boji mezi dobrem a zlem a odhalovat tajemství statečnosti. K

Vánoční schůzka 19.12.2023

Vánoční schůzka plná radosti. Děti si vyzkoušely některé tradiční vánoční zvyky. Ozdobily si pomeranče a společně si upekly slané šneky. Vůně obojího se nesla klubovnami.

To je vše :-)

Co plánujeme