Schůzka 29. 4. 2024

Sobotní výkon kluků na závodech vlčat a světlušek ukončil měsíce trvající šňůru schůzek, které byly hodně o nových dovednostech a znalostech. Čas, který nám zbývá do tábora, budeme věnovat tvoření, hraní, upevňování kamarádství a pobytu v přírodě. O poslední dubnové schůzce jsme za závody udělali symbolickou tečku. Využili jsme nadstandardního zázemí Smetánky, na které už bylo vybavení pro pálení čarodějnic, a přizvali jsme rodiče. Kluci připravili dřevo a zasedli jsme společně kolem plamenů ohně. Před hrdými pohledy maminek a tatínků obdrželo všech 12 brachů, kteří se ZVaSu zúčastnili, pamětní vlčácký odznak. Pak si Tablet vzal kluky bokem a zaměstnal je hrou, zatímco Honza s Ondrou rodičům pověděli, co oddíl čeká (nejen) na táboře a co k tomu budou potřebovat. Požádali také rodiče o anonymní zpětnou vazbu, aby věděli, jak si stojí (dopadlo to dobře, děkujeme). U společného opékání špekáčků jsme se pak měli možnost lépe poznat. Děkujeme Halmichovým za výbornou domácí bezovou limonádu a Šulovým dar pro činnost střediska! Všem děkujeme za příjemnou večerní atmosféru.